дробовики.
заявка на кредит Тинькофф

Хвойна фанера

Хвойна фанера - переваги та недоліки Хвойна фанера ФСФ - будівельний матеріал, який з успіхом замінює цілісний масив деревини, при цьому вигідно відрізняючись від нього в ціні. Структура фанерної продукції є багатошаровою, яка потім піддається хімічної просочення, що значно покращує її властивості.

Aималу роль у визначенні якісних характеристик грає вихідний матеріал - в чому полягає відмінність хвойної фанери від інших аналогів? Фанера, як і будь-який інший будівельний матеріал, має свою певну сферу застосування, в якій її використання буде найбільш доречно. Фанера з хвої має унікальні властивості, однак при цьому вона також має певні недоліки, які можуть негативно позначитися на кінцевому результаті. Наведена нижче інструкція освітить основні характеристики продукції даного типу і допоможе вам зробити правильний вибір. Дана інформація буде особливо корисна для тих, хто збирається здійснити монтаж фанери своїми руками. Фанера з хвої На будівельному ринку найчастіше зустрічаються два типи матеріалів - березова фанера і продукція, виготовлена з хвойних порід. Цілком закономірним є питання: "яка фанера краще хвойна або березова " - щоб відповісти на нього, необхідно визначитися, в якій сфері використовуватиметься придбана продукція. Розглянемо переваги і недоліки обох варіантів. Фанера проводиться за допомогою лущення - колоди розпарюються і подаються на лучільний верстат, де з нього виготовляється шпон. Потім з отриманих пластів за допомогою склеювання і пресування формуються листи готової продукції. За технологією виготовлення обидва види деревини практично нічим не відрізняються один від одного, проте розроблена продукція володіє різними властивостями.

Переваги хвойної деревини • Зовнішній вигляд. За своєю структурою хвойні породи деревини мають менше дефектів - сучків, закрутів і мінливості, ніж береза , що робить зовнішній вигляд шпону більш акуратним і чистим. За зовнішнім виглядом пальма першості в питанні, яка фанера краще березова або хвойна - залишається за ялиновими аналогами. Якщо для вас пріоритетним є зовнішній вигляд, то висновок очевидний. • Смолиста структура. Хвойні породи деревини містять в собі велику кількість смоли, що робить її більш стійкою до впливу підвищеної вологості. Також завдяки наявності природних смол - вона менше піддається ушкодженню з боку шкідників і цвілі, виступаючи в якості антисептика. • Легкість. Ялина володіє меншою щільністю, ніж деревина твердих порід, що робить її на порядок легше - різниця у вазі може складати близько 30 %. • Ціна. Переважання хвойних лісів робить вартість ялинової фанери на порядок нижче, ніж у листяних аналогів. недоліки • Невелика щільність і вага фанери з хвойних порід є наслідком ослабленою структури - вона має набагато меншою міцністю і стійкістю до зносу. При рівному складі хімічної просочення - різниця є досить суттєвою. Відповідно в місцях, де параметри міцності є пріоритетними використання ялинових аналогів недоцільно. • Великий вміст природних смол призводить до того, що при тривалому впливі тепла смолиста складова починає виділятися на поверхні, що в деяких випадках неприпустимо Зверніть увагу! Міцнісні і вологовідштовхувальні характеристики наведені з урахуванням властивостей витратного матеріалу і не враховують хімічного складу просочення і клею, які можуть зробити істотний вплив на якісні характеристики кінцевої продукції. Сфера застосування Хвойну фанеру раціонально використовувати в тих місцях, де присутні умови підвищеної вологості - завдяки підвищеному вмісту смол вона відноситься до класу водостійких і менше піддається деградації. Дана властивість дозволяє застосовувати її у вигляді екологічно чистої альбуміноказіновой продукції, яка спочатку не мають водовідштовхувальні властивості. Фанера з ялини є екологічно чистою і в теж час вологостійкої продукцією. Зверніть увагу! Йдеться про клас ФБА, який формується за допомогою альбуміноказінового клейового складу і є екологічно чистим натуральним продуктом - ФСФ продукція екологічно чистої не є. Через вологостійкості ялинову фанеру часто використовують як підкладку для паркету або ламінант - вона створює якісну теплоізоляцію і в теж час протистоїть гниття і деградації під впливом вологості. Не дивлячись на знижені параметри міцності її також можна застосовувати для настилу під покрівлю - так як тиск розподіляється по всіх площі рівномірно, даний фактор не має визначального значення

Ялинову фанеру використовують у будівництві времянок, обшивці дерев'яних будинків і в якості теплоізоляційного шару через її нечутливості до шкідників і цвілі. Це особливо актуально, коли фанерні листи виявляються замурованими під шаром зовнішньої обробки і виробництво відновлювальних робіт пов'язано з фінансовими витратами. Низька вартість дозволяє використовувати ялинову фанеру в якості пакувального матеріалу і для чорнових робіт (виняток становить опалубка). У тому випадку якщо міцність не грає великої ролі, вона дозволить вам істотно скоротити витрати на видатковий матеріал. Підсумок Фанера з хвойних порід дерева володіє унікальними перевагами, серед яких слід відзначити зовнішній вигляд, вологостійкість, антисептичні властивості і низьку вартість. Однак через недостатній міцності її застосування обмежене, що слід враховувати, віддаючи їй свою перевагу. Але якщо характеристики міцності не стоять на першому місці, її застосування буде ідеальним варіантом. У представленому відео в цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми.